eticaretpresta.com –شراكة المؤثرين

Günümüzde Sosyal Medya,hayatımızın olmazsa olmazı haline geldi. Gerek iş hayatımızda,gerekse özel hayatımızda çok büyük bir öneme sahip olan sosyal medya,hayret verici gücüyle her şeyi kontrol altına almaya başladı. Artık hayatımızda bu denli büyük bir öneme sahip olan sosyal medyada takipçi sayısı,etkileşim gibi faktörler tam bir güç gösterisi haline geldi ve geçen zaman içerisinde yeni bir iş türü ortaya çıktı,“Influencer İşbirlikleri”. Bu başlık altında siz de sosyal medya hesaplarınızdaki gücünüzü kazanca çevirebilirsiniz.

Modamixtr olarak biz de bu gelişime ayak uydurmaya çalıştık ve İnfluencer İşbirlikleri için kolları sıvadık.

Siz de bizimle sosyal medya hesaplarınızdaki gücünüzü kazanca döndürmek ister misiniz? Cevabınız evetse lafı çok fazla uzatmadan konuya geçelim.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Kısaca bahsetmek gerekirse,size göndereceğimiz linklere sosyal medya hesaplarınızdan takipçi yönlendirirsiniz ve yönlendirdiğiniz her takipçi için bizden ödeme alırsınız. Ne kadar çok kişi yönlendirirseniz o kadar çok kazanırsınız.

KOŞULLAR NELER?

Instagram Story paylaşımlarınızdan linke yönlendirme yapabilmeniz için en az 10.000 takipçi sayınız olması gerekmektedir. Bu instagramın koşuludur. 10.000 ve üzeri takipçisi olan bir instagram hesabınız varsa bizimle hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

NE KADAR KAZANIRIM?

Yönlendirdiğiniz her 1000 kişi için 50 TL. kazanç elde edersiniz.

NE ZAMAN,NASIL ÖDEME ALIRIM?

Her hafta Çarşamba günü 1 haftalık hesap yapılır ve 1 hafta boyunca yönlendirdiğiniz kullanıcılar hesaplanır. Kazancınız 100 TL üzerindeyse ödeme alırsınız. 100 TL altında kalan ödemeler ise bir sonraki haftaya devreder.

HESAP NASIL YAPILIYOR?

Sizlere yönlendirme yapmanız için UTM Linkleri paylaşacağız ve bu sayede Google Analytics üzerinden hangi linke kaç kişi yönlendirdiğinizi şeffaf bir şekilde takip edeceğiz.

Mail adresinize her gün sabah Google Analytics tarafından otomatik olarak bir mail gelecek ve bir önceki günkü tüm datalarınızı siz de görebileceksiniz. Bu sayede siz de kaç kişi yönlendirdiğinizi ve ne kadar kazanacağınızı görebileceksiniz.

SÖZLEŞME veya KONTRAT VAR MI?

Hayır,sizi veya modamixtr.com u bağlayıcı herhangi bir sözleşme veya kontrat yok. İstediğiniz zaman iş ortaklığından ayrılabilirsiniz.

HERHANGİ BİR ÜCRET ÖDER MİYİM?

Hayır,sizden iş ortaklığı için hiçbir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz katılabilirsiniz.

YÖNLENDİRMELERİ / PAYLAŞIMLARI NASIL YAPACAĞIM?

Size yönlendirme yapmanız gereken linkleri biz ileteceğiz. Ne paylaşacağınız ve nasıl paylaşım yapacağınız tamamen sizin yaratıcılığınızda saklı. Sitemizdeki indirimli ürünleri,bannerları,tasarımları ve size gönderilecek olan kampanya tasarımlarını da paylaşımlarınızda kullanabilirsiniz. Kendinize özgü içerikler de paylaşabilirsiniz.

PAYLAŞIM veya YÖNLENDİRMEDE BİR SINIR VAR MI?

Hayır,istediğiniz kadar paylaşım ve yönlendirme yapabilirsiniz. Ne kadar çok yönlendirme yaparsanız o kadar çok kazanırsınız.

NASIL KATILIRIM?

Sitemize kaydolarak ve kontrol panelinize giderek aşağıdaki resimde gösterildiği gibi gerekli adımları takip ederek katılabilirsiniz.

على القمة
القائمة
إغلاق
عربة التسوق
إغلاق
عودة
الحساب
إغلاق